בקולורדו קוראים לו יום רביעי השחור, היום שבו המריחואנה הולכת להמכר באופן חוקי ב -1 בינואר ופקידי דנבר חוששים כי החנויות הקמעונאיות של העיר לא יעמדו בעומס ביקוש.

image: Growth technician Mike Lottman moves through the marijuana plants in a medical marijuana center in Denver, April 2, 2012.

האם לקולורדו יהיו מספיק חנויות לממכר מריחואנה  כדי להתמודד עם הביקוש ב -1 בינואר?:

על פי מגזין טיים חברי מועצת דנבר העלו חששות השבוע כי הביקוש למריחואנה  יהיה גבוה לעומת מספר החנויות שיפעלו ב1/1/14  בשעה 8 בבוקר. למרות ש 100 חנויות מחכות לתעודות  שלהם כדי להיות מאושרות, ב -1 בינואר יש סיכוי שיהיו כ 12 חנויות מורשות לפעול.

בישיבת מועצת העיר  קולורדו,העלו המחוקקים שאלות לגבי עיכוב רישיונות והחשש שאנשים יעמדו בתור במשך שעות בטמפרטורות נמוכות ביותר.

(איזו דאגה לשלום הציבור, מחמם לנו את הלב)

אם יהיו לנו רק 10 חנויות פתוחות …אנו צופים שאנשים ישנו בשקי שינה  עם מזומנים בכיס מחוץ לחנויות, אמר חבר המועצה צ'רלי בראון.

למרות שיותר מ -100 חנויות מחכות לאישורים שכבר אושרו על ידי העיר והמדינה, (התהליך כרוך בבדיקות מרובות ודיון ציבורי), חלק קטן ממספר זה צפוי להפתח ב -8 בבוקר, ב 1 בינואר  2014

פקידי עירייה מודאגים לגבי היכולת של חנויות אלה להתמודד עם ההמונים הצפויים, שבהם יהיו גם  תיירי מריחואנה שיגיעו באוטובוסים חכורים. הדאגה היא גם לביטחון כי את  המריחואנה ניתן לרכוש אך ורק במזומן.