יניב פרץ ושות' – היינו בית עורכי דין חם ואנושי העוסק במשפט הפלילי.

המשרד מתבלט בזכות הגישה הלוחמנית חסרת הפשרות הנדרשת למען הוכחת הצדק בכל מקרה ומקרה – מרצח ועד עבירות רכוש – ותוך מתן יחס אישי וחם לכל לקוח ולקוח.

התמחות מיוחדת בדיני מעצרים, ושחרור ממעצר בכל סוגי העבירות ולכל סוגי האוכלוסייה, החל מעבריינים רצידיביסטים ואנשי ארגוני פשיעה ועד האדם הנורמטיבי שזוהי לו התקלות ראשונה עם "גלגלי הצדק" הדורסניים.

ניסיון מוכח בניהול תיקי ארגוני פשיעה מורכבים ושחרורים ממעצר של ראשי משפחות פשע – פעם אחר פעם ! ! ! (אפשר להיכנס לדף הפרופיל ולעיין מבלי לחשוף שמות כאן..) ומול יחידת העלית להב 433.

למי שלא יודע – לה"ב 433 – יחבא"ל – היא יחידת עילית של המשטרה הממוקמת בלוד והיא אחראית בעיקר על תיקי האח"מים שרואים בחדשות (שרים, חברי כנסת וכו'..)ועל תיקי הפשיעה החמורה.

יחידת יחבא"ל וזרוע החקירות שלה כוללת טכניקות חקירה מורכבות הכוללת שימוש במדובבים (עבריינים אשר משתפים פעולה עם המשטרה ותפקידם להפליל את הנחקר), האזנות סתר , מצלמות נסתרות ומכשירי הקלטה גם במקומות שמעולם לא תחשוד שקיימים, שימוש ביחידות "עוקבים" סודיות אשר נטמעות בשטח ועוקבות אחרי מושא החקירה באופן מושלם ונסתר תוך קיום חקירה סמויה לפני כל מעצר ומעצר.

חקירה סמויה (כשמה כן היא – אתה לא תדע לעולם שעוקבים אחריך!! בהבטחה, זה יכול להיות הכל, סבתא ברחוב, נערה עם פלאפון, עמדת תצפית רחוקה \ קרובה , אלפי אמצעי הסוואה …וכו'..) כוללת את רוב האמצעים המשוכללים שפרטתי למעלה ואף יותר מכך..

כל האמצעים שהזכרתי בקצרה בדרך כלל יופעלו ביחידה זו הרבה לפני המעצר "הגלוי" של הלקוח – שם אני, עו"ד יניב פרץ – נכנס ומפרק את הפזל חזרה לחלקים ממנו הוא בנוי.

המשרד מתמחה אף במיצוי הדין כנגד התנהלות הדרגים השונים במשטרה וכנגד עוולותיה של משטרת ישראל, כגון: הגשת תלונות למח"ש ולמבקר המדינה, דרישה לפתוח בחקירה, סגירת תיקים פלילים לאחר פתיחתם על דרך חזרה מכתב אישום וחיסכון אדיר בזמן בתקרית עם "פני הצדק", שימוש בחוקרים פרטיים משובחים בכדי להשיג ראיות עליהם המשטרה "בחרה לוותר", ומניעת הגשת כתבי אישום באמצעות הליך שימוע מקדים, שינוי עילה בסגירת תיק בכדי למנוע רישום פלילי מכתים ועוד.

עו"ד יניב פרץ העומד בראש המשרד הנו סנגור לוחמן במיוחד ורגיש לזכויות האזרח ולבני אדם באשר הם, הוא מי אשר יעמוד בבטחה כמושיע לצרה הפלילית בין אם מדובר בך או במי מיקירך.

כולנו יודעים לחשוב ולהגן על עצמנו (מבלי להכליל) כאשר מדובר בזמן "נחת" או במהלך הבעיות השוטפות של היום… אך שהמקרה הפלילי מתחיל – באופן כמעט מיידי הוא הופך לבורג הכי קטן ולא חשוב במערכת.. וזו בלשון המעטה..

נכון מזה יהיה לומר כי בשעת "עבודת" המשטרה כלום לא חשוב – אינני מאחל לאף אחד להיתקל "חזיתית" עם אלו האמורים להגן עליו מטעם המשטרה… חוויה כשלעצמה יכולה להביא חורבן והרס בהיעדר ידיים נכונות להושיע.

אף לאחר מכן נותר לרוב הצורך להתמודד גם עם התביעות המשטרתיות , הפרקליטות ומערכת בתי המשפט היום, ונראה, אם כי אינני מאחל לאף אחד, כי איש מאיתנו איננו חסין פני החוויה המשפילה והלא נעימה.

בדיוק במקרים האלו אתה זקוק לליווי אישי ומקצועי – מיידי מי שזהו לחם חוקו – להגן על אדם באשר הוא אדם אל מול המערכת הדוקרנית והדורסנית.

עו"ד יניב פרץ אמון באופן אישי ובלעדי על ניהול כל תיק ותיק במשרד מיום פתיחתו בדרך יצירתית – תוך הקרנת בטחון בניהול ההליך ובמציאת הפתרונות – תוך קניית מידע יקר ופשוט ללקוח בדבר האפשרויות העומדות לו בהתאם לכל בעיה ובעיה.

המשרד מתמחה בניהול תיקים פלילים פשוטים ומורכבים כאחד ע"י ליווי אישי, צמוד והדוק של הנחקר ובני משפחתו – החל מיום המעצר/ החשד ועד לסיומם בביהמ"ש או מחוצה לו באופן מדויק בעבורך.

במשרד יניב פרץ ושות' מומחים בכל קשת העבירות הפליליות ודיני צבא לרבות תיקי תעבורה. משרדנו ייצור בעבורך פתרון משפטי מדויק הכולל ליווי איש, אדיב ומקצועי מתחילתו של ההליך הפלילי ועד לסיומו בדרך הטובה והבטוחה בעבורך. בשגרה ובחירום – 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע: 0526455556 עו"ד יניב פרץ 03-5407095 משרד 03-5407096 FAX

מייל:

[email protected]

י נ י ב – פ ר ץ ,ע ו " ד

-=-משפט פלילי-=- 0526455556