ברצלונה היא "האמסטרדם החדשה" לתיירות קנאביס

מועדוני הקנאביס של ברצלונה משגשגים. כיום יש יותר מ-200 לעומת רק 40 ב-2011. ריבוי זה הפך את העיר הספרדית למועדפת עבור תיירים המחפשים לעשן והרבה חבר'ה מעדיפים את בירת קטלוניה על אמסטרדם. לא רק שיש אקלים טוב יותר, המריחואנה היא משתלמת יותר, בהשוואה למה שמציעים בהולנד.

spagna1

ברצלונה היא יעד המומלץ על ידי Webehigh.com , אתר אינטרנט שהוקם עבור משתמשי מריחואנה, שנתן לברצלונה ציון מרבי של חמש מתוך חמש. הציונים באתר נעים בין אחד, כלומר איפה שהקנאביס אינו חוקי והחברה לא מקבלת, עד חמש, אם הצריכה של מריחואנה היא חוקית מבחינה מעשית.

כדי להיות חבר באחד מהמועדונים האלה, חייבת להיות לך המלצה מחבר קיים. זה גם נותן עלייה לשוק מקביל, עם מספר לא מועט של תושבי ברצלונה שמרוויחים כסף על ידי סיוע לזרים לזכות בכניסה למועדונים היוקרתיים האלה. סוכנויות תיירות קנאביס, כפי שהם נקראים, מגיעים ללקוחות שלהם דרך האינטרנט על ידי פרסום השירות בפורומים ובאתרים בינלאומיים. יש להם רווח הגון בעסק זה, מכיוון שהמועדונים משלמים להם עבור כל חבר חדש שמצטרף.

נראות שהרשויות מודעות לעסק ההולך וגדל. הרשויות בעיר אמרו שהן רוצות להסדיר היבטים מסוימים של המועדונים, והשלטון המרכזי גם מתכוון להציג רגולציה. על פי כמה מקורות, הפרלמנט הספרדי מתכונן להציג מספר צעדים בחודשים הראשונים של 2014: להגביל את המספר המרבי של חברים לכל מועדון, לקבוע גיל מינימום לחברים ובאמצעות שקיפות, למנוע ספקולציות כלכליות על מועדונים אלו.

טלטלה זו נתמכת על ידי עמותות של משתמשי קנאביס בספרד, שמכירים בכך שרבים מהמועדונים איבדו את דרכם הראשונית שהייתה אמור לספק לקהל המשתמשים, מועדונים קטנים, ללא כוונת רווח.

 

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה