בהיותו גוסס מסרטן המעי הגס, האיש הזה 'ריפא' את עצמו באמצעות שמן קנאביס

אמנדה פרויליך

אנגליה 6.5.2015

בין אם קשה לדבר על כך ובין אם לא, סרטן המעי הגס הוא נושא הדורש תשומתלב, בהיותו סוג הסרטן הרביעי הנפוץ ביותר בממלכה המאוחדת. בשנת 2012 לבדה, מעל 41,000 בני-אדם אובחנו עם מחלת מערכתהעיכול הזאת, ומתוכם כ-16,187 מתו מהמחלה. בארצות הברית, למרבה הצער, המספרים גרועים אף יותר.

אך ככל שמחלה זאת, הקשורה לסגנוןחיים, ממשיכה להפוך לשכיחה יותר, אנשים רבים מחפשים טיפולים אלטרנטיביים שיפחיתו את סיכוייהם ללקות בה, וכמו כן אמצעים טבעיים שיעזרו להם להרפא אם המחלה כבר התפרצה אצלם.

אחד מאנשים אלה היה דיוויד היביט, בן ה-33, אשר בשנה שעברה חזו רופאיו כי לא נותרו לו יותר מ-18 חדשים לחיות.

2wjhplplow29

לאחר שאובחן כחולה בסרטן המעיהגס ב-2012, היביט עבר צורות שונות של טיפולים אלופאטיים, בכלל זה כימותראפיה, ראדיותראפיה והתערבות כירורגית להסרת הגידול. למרבה הצער, כל המאמצים הללו העלו חרס, ובפברואר 2014 רופאו של דיוויד הודיע לו בצער כי נותרו לו 18 חדשי חיים לכל היותר.

כמוצא אחרון, דיוויד, המתגורר במחוז סטאפורדשייר, החליט לנסות שמן קנאביס. למרות שלדבריו הוא היה ספקן מאוד, בתחילה, באשר לאפשרות של שימוש באותו סם המסווג בבריטניה כסם בדרגת סיכון B, הוא הגיע למסקנה שהוא זקוק לנס וכי אין לו מה להפסיד.

"הרגשתני שהכימותראפיה הורגת אותי ושאין לי מה להפסיד. לא יכולתי לקבל את העובדה שאני הולך למות", אמר היביט

דיוויד וארוסתו, הת'ר
דיוויד וארוסתו, הת'ר

(למעלה: דיוויד עם ארוסתו, הת'ר; הזוג מתעתד להנשא בקרוב)

לאחר שהתייעץ עם חבר, דיוויד הצליח להשיג שמן קנאביס טהור מסוחר מקומי במחיר 50 לירות לגראם. ע"פ הדיילי מייל (Daily Mail), כמות כזו תספיק לדייויד לחודש, בערך.

ובעוד שדייויד מעולם לא התמש בסמים לצרכי הנאה מכל סוג שהוא, לפני כן, הוא אומר שהקנאביס עדיף על כימותראפיה לאין ערוך.

"זה עושה אותך די מסטול ולא מאופס, אך כימותראפיה גרועה בהרבה מזה. נראה כאילו שהכאב נעלם ושזה עושה את העבודה. אני פשוט רוצה לגרום לאנשים אחרים להיות מודעים לכך שקיימות אלטרנטיבות, שם בחוץ", מתוודה דייויד.

לאחר כמה שנים של התמודדות עם האבחנה הטראומטית הזו, דיוויד סוף כל סוף קיבל את הבשורה שהוא החלים מהמחלה בינואר השנה. מחלתו נרפאה באופן רשמי.

כעת, אב ובקרוב בעל, יש לדייוויד הרבה דברים לחיות עבורם, וכמו כן סיפור הצלחה מעורר השראה שלבטח יעודד אחרים הנאבקים עכשיו במחלות סופניות. בעוד שיש לנהל מחקרים נוספים בדבר הפוטנציאל הרפואי הטמון בשמן הקנאביס, זהו אינו סיפור ההתנסות הראשון המעיד על הסגולות הרפואיות של הצמח הזה.

a3w5d25efjemi

לדברי המגזין Natural Society, אדם בשם רוני סמית' טוען כי טיפל ביותר מ-300 חולי סרטן (הוא עצמו בכלל זה) וריפאם באמצעות שמן קנאביס שהוא מיצר בעצמו, בקליפורניה. יש לו האפשרות לגדל צמחים משלו ולהשתמש בסגולותיהם באופון חוקי מאחר והוא בעליו של כרטיס משתמש במריחואנהרפואית (מטעם המדינה – המתרגם).

באופן דומה, ריק סימפסון מייחס את הצלחתם של טיפולי הסרטן שלו לסגולות הפלאיות של הקנאביס. סימפסון טוען באתר היוטיוב שלו כי חברות התרופות מונעות מהציבור את תרופת הפלא הזאת מזה שנים רבות כדי להגדיל את רווחיהן ממכירת טיפולי הסרטן שהן משווקות.

בין אם זה נכון ובין אם לא, ללא ספק גדל והולך מספרם של המחקרים וההתנסויות האישיות המתועדים מדי יום ביומו והממליצים על קנאביס כעל תרופת פלא למגוון רחב של חוליים.

מאמר מקורי:

http://www.ewao.com/a/1-dying-of-bowel-cancer-this-man-cured-himself-with-cannabis-oil

מאנגלית: דניאל דורון

Related posts

Leave a Comment