באד אנד ברקפסט: דנבר פותחת פונדק מריחואנה הכל כלול

חברה מדנבר תשנה בית הארחה מקומי לתוך מה שהיא מכנה "באד אנד ברקפסט" הכל כלול ותציע מריחואנה ומאכלים רוויי קנאביס לאורחים.

Pladeo Corp  הודיעה ​​כי היא חתמה על חוזה שכירות לשנה אחת עם פונדק Adagio, ברחוב רייס 1430 בדנוור.

"חבילת האירוח תכלול מזון ללא הגבלה, שתייה, וכמובן, המריחואנה הטובה ביותר ודברי מאכל רוויי קנאביס שקולורדו יכולה להציע", על פי ההודעה שפירסמה Pladeo. "תהיה לאורחים גם גישה לשף באתר שיכין אוכל גורמה מבושל שניתן יהיה להזמין. יתרה על כך, "באד אנד ברקפסט" יספק תחבורה יוקרתית בלתי מוגבלת בתוך גבולות העיר דנבר עם אבטחה 24 שעות."

Pladeo אמרה שהיא משנה את שמה לקבוצת maryjane חברה מספקת גם מימון חוב למגדלי מריחואנה ודוכני מכירה באמצעות חברה בת, כחלק מעסקים אחרים הקשורים למריחואנה.

יואל ג. שניידר, נשיא ומנכ"ל החברה, אמר כי Adagio הוא "פרויקט פיילוט בתעשיית לינת המריחואנה הידידותית" שבא בעקבות הלגליזציה של מכירה ושימוש פנאי של מריחואנה בקולורדו.

"אם הרעיון שלנו יצליח, בכוונתנו להרחיב באמצעות ליסינג או רכישה של פונדקים נוספים ומוסדות לינה וארוחת בוקר," הוא אמר.

שניידר לא חשף עדיין את המחירים שהוא מתכוון לגבות או מתי פתיחתו של ה"באד אנד ברקפסט" יתקיים.

נכון לעכשיו, Adagio – בית ויקטוריאני שהוסב ללינה וארוחת בוקר – אינו מאפשר עישון בחדרים. אבל לפי אתרים שונים הקשורים למריחואנה, ההנהלה מאפשרת עישון במרפסת החיצונית. אתר Mile High קורא לזה "הבד אנד ברקפסט הידידותי למריחואנה הטוב ביותר בדנבר."

"אנו שמחים להיות מעורבים עם קבוצת maryjane ומריעים לתכנית החדשנית שלהם להפוך את הפונדק בד אנד ברקפסט לפונדק "באד אנד ברקפסט," אמרה הלן סטריידר, הבעלים של Adagio בהצהרה שנתנה.

Related posts

Leave a Comment