אני בן 17 ומספר חודשים, ומעוניין להתייעץ אתכם בנוגע למעצרי ולשאול כמה שאלות

היי לכם  ערב טוב , שמי *** ואני בן 17 ומספר חודשים, ומעוניין להתייעץ אתכם  בנוגע למשהו ולשאול כמה שאלות , בערב שישי האחרון הייתי במסיבה בת"א עם כמה חברים ויצאנו החוצה , היה לנו באנג וקססה ועצרו לידנו סמויים , חבר שלי העיף את הבאנג ואת הקססה , השוטרים לא ראו אותו זורק , הם עשו עלינו חיפוש וחיפשו באיזור ומצאו את הבאנג והקססה  במרחק של כ10 מטרים מאיתנו (אפילו פחות) אך הבאנג והקססה היו מעבר לחומה .

לאחר מכן לקחו אותנו לתחנת משטרת ת"א יפו, התקשרו להורים של כולנו וזימנו אותם לחקירה ביום א' .היום (יום א') נחקרנו כולנו (4 ילדים , 3 מאיתנו מעשנים ואחד לא מעשן) כולנו היינו בתחנה , כולנו סרבנו לתת שתן בטענה שאנחנו מפחדים שיזייפו אותו וישימו לנו שתן מלוכלך , חוץ מאחד מאיתנו שלא מעשן והוא נתן שתן נקי .

אמרנו להם שקנינו בקבוק שתייה באלונית שנמצאת בקרבת מקום ושתינו מהבקבוק שלושתנו , ולאחר מכן זרקנו את הבקבוק ויכול להיות שהכינו ממנו באנג , ולכן יכול להיות שיש עליו את טביעות האצבעות שלנו (זה היה לאחר שהם שאלו מה יקרה אם נחפש טביעות אצבע על הבקבוק). היום בחקירה לאחר שהיא הסתיימה השוטר אמר לי שאם הייתי מודה היה לי ט"מ שלפי מה שהבנתי זה אומר שנפתח לי תיק במשטרה והתיק הזה ייסגר לאחר כשנה במידה ואני לא אעשה עברות סמים בשנה הזו, והוא אמר לי שיש לי תיק פלילי (או רישום פלילי , אני לא סגור על זה ) השאלאלות שלי הן כאלה :
1.הייתי צריך להגיד שעישנתי כמה פעמים או שעשיתי בשכל שדבקתי בעמדה של חף מפשע ?

2.איך פתחו לי תיק פלילי אם המכשיר והקססה היו במרחק מאיתנו מאחורי חומה , ולא מצאו על אף אחד מאיתנו שום דבר ?

3. במידה ויש לי תיק פלילי , מה זה אומר ? איך זה משפיע עליי ? זה יכול להסגר ?

4. החבר שלי שלא מעשן נתן להם בדיקת שתן ויצא נקי, וגם לו לקחו טביעות אצבעות וצילמו אותו וכד' ואמרו לו שיש לו גם תיק פלילי (או רישום פלילי , גם הוא לא סגור על זה ) איך זה הגיוני ? הרי הוא נקי מאשמה , נתן להם שתן נקי אז על מה יש לו רישום פלילי ? בטח שבטח על מה יש לו תיק פלילי ?

5.אם יש לי תיק פלילי או רישום פלילי , זה נמצא במסוף המשטרתי ? זאת אומרת שאם שוטר עוצר אותי ברחוב ומבקש ממנו להזדהות , כץוב לו במסוף שהייתי בתחנה חשוד לעבירת סמים ?

6. אם יש לי תיק פלילי , זה אומר להפסיק לעשן ? ואם זה רק רישום פלילי ?
מצטער על החפירה ותודה רבה על העזרה, ערב טוב

COV_PotPower_daveCurd

Related posts

Leave a Comment