כמעט ארבעה חודשים לאחר מותו לורה וואנס נאבקת בדמעות בזמן שהיא מספרת על התאבדותו של אחיה הקטן דייוויד לוהון.

דייוויד היה רק בן 41 כאשר התאבד, אחרי מאבק ארוך בהתמכרות לסמי מרשם. "זה שבר אותי, ואני בן אדם מאוד חזק. זה שבר אותי ואת כל המשפחה שלי." לורה אומרת שלאף אחד במשפחתו לא היה מושג שהוא מכור למשככי כאבים, עד אשר קראו את מכתב ההתאבדות שלו. במכתב ההתאבדות הוא חשף את העובדה שהיה מכור למשככי כאבים, הוא כתב שהם "העלימו את הכאב הפיזי והמנטלי" כמו כן הוא כתב שהוא שמע קולות בתקופה לפני שהתאבד. לורה חושדת כי היה מרושש ולא היה לו כסף לממן את ההתמכרות שלו.

היא אומרת שאחיה היה עובד בניין מצטיין, אב וסב אוהב, ובאופן כללי בן אדם מדהים. היא החליטה לחלוק את סיפורו כי היא מאמינה שזה יכול לעזור למשפחות אחרות שמתמודדות עם אותו הדבר. "המשפחה שלי עברה הרבה מאז שאחי, אני לא רוצה שמשפחות אחרות יעברו את מה שאנחנו עברנו."

דייויד הסתיר את ההתמכרות שלו היטב, אך כאשר לורה מתבוננת בתמונות מהעבר היא רואה שמשהו אינו כשורה. "אפשר לראות בפניו שהוא לא שמח, אפשר לראות את הכאב בעיניו". לאחר מותו לורה גילתה פרטים מזעזעים לגבי התמכרותו. היא אמרה "ראיתי בחשבון בנק שלו שלעיתים הוא משך 800 דולר ביום". היא גם חושדת שהוא הזמין משככי כאבים באינטרנט מבתי מרקחת בקנדה היא בדקה והזדעזעה כשגילתה עד כמה קל לעשות זאת "אני לא יודעת אם בכל האתרים זה ככה, אבל בשניים שבדקתי זה היה ממש קל. רק היה צריך להכניס פרטי אשראי וזהו, לא צריך אפילו מרשם." היא אומרת שאמונתה באל עוזרת לה להתמודד, אך היא עדיין לא מעכלת את המקרה. "ממש נשענתי על משפחת הכנסייה שלי, אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיהם."

לפי ה"התאחדות האמריקאית למניעת התאבדות" ישנם סימנים מקדימים רבים להתאבדות, כגון, הפרעות מנטליות, שימוש יתר באלכוהול וסמים, שינויים בהרגלי האכילה והשינה, התרחקות ממשפחה וחברים ושינויים דרמטיים במצב הרוח.

תורגם מאנגלית על ידי תרי מלניקוב

WOWK 13 Charleston, Huntington WV News, Weather, Sports