אורוגוואי לקנדה: מעוניינים לקנות את הקנאביס המשובח שלכם

מונטווידאו, אורוגוואי – בעוד חודש, חוק הקנאביס החדש והמהפכני של אורוגוואי ייכנס לתוקף. בנוסף לחוק המאפשר לאזרחים לגדל, לקנות ולמכור מריחואנה, הממשלה גם שמה לעצמה מטרה לגדל שדות מריחואנה, שלאחר מכן ניתן יהיה לקצור למסות ולמכור בבתי מרקחת בשכונה.

לפחות , זו התאוריה.

אבל לגדל קנאביס לוקח זמן. טיפוח השדות, אבטחת השדות מפני גנבים, קצירת כמויות עצומות, אריזה, מיסוי, חלוקה ומכירה לוקחת אפילו יותר.

ממשלת אורוגוואי לא הולכת להפיק הרבה קנאביס בזמן הקרוב. אז, מהיכן החומר הרשמי הולך להגיע?

אולי קנדה.

לדברי בכירים במפלגת החזית הרחבה השלטת, כולל הסנטורית לוסיה טופולנסקי, שהיא גם הגברת הראשונה של אורוגוואי, יצרני המריחואנה הרפואית הקנדיים מסוגלים לספק לאומה הקטנה באמריקה הלטינית מספיק חומר עד שהם ילמדו איך לגדל ולקצור יבול משלהם.

" כהתחלה, אנחנו צריכים לקנות קנאביס", אמרה טופולנסקי בראיון בשבוע שעבר. "אני חושבת שאנחנו הולכים לקנות אותו מקנדה, כי שם האיכות הטובה ביותר."

כדי להיות ברור: זה עדיין רק רעיון. אף אחת מהמדינות עדיין לא הודיעו על עסקת סחר של קנאביס מוונקובר למונטווידאו. דוברת הבריאות בקנדה כתבה באמצעות הדואר האלקטרוני, "כרגע אין תוכניות לעידוד היצוא של קנביס לאורוגוואי או לכל מדינה אחרת."

מארק קליימן, פרופסור למדיניות ציבורית ומומחה מריחואנה באוניברסיטת קליפורניה, UCLA, אמר שזה הרבה יותר סביר שאורוגוואי תגביר את קצב הייצור שלה הרבה לפני שסחר מריחואנה בינלאומי יהפול למודל בר קיימא.

"משרד החקלאות פשוט צריך להקים חממה, והיום," הוא אמר. "מריחואנה היא יבול זול וקל לייצור."

הסנטורית לוסיה טופולנסקי וחוסה מוחיקה

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה